Dwergar

Pamiętasz drugą część filmu “Hobbit – Pustkowie Smauga?” Moment, kiedy smok, zwiedziony podstępem, rozpala ogień pod wielkimi piecami w krasnoludzkiej twierdzy. Thorin i Bilbo odwracają uwagę Smauga, a pozostałe krasnoludy uruchamiają maszynerię hutniczą. Wielka forma odlewnicza, w kształcie krasnoluda, napełnia się płynnym złotem, by w finale rozpaść się i zalać smoka.

Dzisiaj wyjątkowo nie publikuję recenzji od razu we wpisie, a odsyłam do linku. Od kilku miesięcy moje recenzje są publikowane na łamach magazynu „Rynek Zabawek”. Jest to branżowe pismo, dedykowane producentom, dystrybutorom i osobom zajmującym się handlem w dziedzinie gier i zabawek.  Magazyn wychodzi w formie tradycyjnej (papierowej) i ma rozbudowaną stronę internetową. Recenzja gry Dwergar wydawnictwa Granna znajduje się właśnie na stronie. Zapraszam do lektury:

https://www.rynekzabawek.pl/wiadomosci/marcin-korzeniecki-recenzuje-dwergar-granna/

 

Jeśli lubisz planszówki, zrobiłeś coś ciekawego, napisz do mnie. Może uda nam się wspólnie zrobić z tego ciekawą opowieść. Mail: sgp.gambit@gmail.com

Na blogu znajdziesz również inne formy literackie: recenzje, felietony, polecanki, gambit kids, top 3. Lubisz grać i mieszkasz w okolicach Gliwic? Zajrzyj do nas i zagraj, jak pandemia się skończy – wystarczy napisać.