Unpub II – pospolite ruszenie

Zbliża się pora specjalnego konwentu. Unpub, bo o nim mowa jest konwentem gier wyjątkowych, bo jeszcze nie wydanych. Unpublished Games Network to międzynarodowa sieć wiążąca ludzi twórczych, którzy lubią grać, ale chcieliby czegoś więcej. Chcieliby dołożyć własną cegiełkę do ulubionego hobby. Chcieliby wydać własną grę.

A potem oczywiście nurzać się w sławie, przybijać piątki z Kramerem, dostawać życzenia urodzinowe od Knizi i być sfriendsowanym na facebooku z wszystkimi polskimi twórcami i wydawcami planszówek.

Marzenie do osiągnięcia.

Zatem dobrzy ludzie wyciągajcie z szuflad zakurzone prototypy, które męczycie od miesięcy. Jak trzeba wydrukujcie jeszcze raz, żeby było ładnie, schludnie i czytelnie.

I przyjedźcie. Do Gliwic. W Młodzieżowym Domu Kultury na ul. Barlickiego 3 spotkamy się w sobotę 12.09.2015 w doborowym towarzystwie. Będą twórcy, będą wydawcy, będą testerzy. Będziemy siedzieć i grać we własne gry. Na stołach będą królować prototypy, tylko i wyłącznie. Jak dobrze pójdzie, to odpalimy arcyciekawą prelekcję z udziałem osób obeznanych w branży. Dowiecie się mnóstwa ciekawych rzeczy na temat gier planszowych od kuchni. Ostatnio się udało, więc liczę, że tym razem też się uda.

Przyjedźcie, przywieźcie swoją pracę, a obiecuję przejedziemy się po niej czołgiem krytyki.

Oprócz Unpubu w tym samym miejscu i czasie będzie się odbywać minipionek, czyli tzw. konwent krewnych i znajomych królika. Na minipionek może przyjść każdy, tylko nie ma obsługi. Trzeba zabrać swoje ulubione gry i spotkać się z przyjaciółmi od planszy lub poznać nowych. Jest kameralnie, spokojnie i fajnie. Tak po prostu fajnie.

Jest tylko jeden warunek. Żeby minipionek i Unpub mogły się odbyć musimy zgromadzić 50 chętnych.

Dlatego dalej panowie szlachta, czas na mobilizację. Zapraszamy też panie, bo nie dość, że ostatnio były ozdobą konwentu, to przywiozły różnorodne i ciekawe gry.

Proszę zgłaszać się tutaj:

Unpub II na fecebooku

lub jeśli ktoś nie lubi fb, zapraszam na forum gry planszowe wpisujcie dane w komentarzach do wpisu:

Unpub II na forum gry.planszowe

Serdecznie zapraszam.

Marcin Korzeniecki