Unpub III na jubileuszowym XXV Pionku

Wszystkich projektantów zapewne ucieszy wiadomość, że pierwszy polski konwent poświęcony prototypom ruszy po raz trzeci. Tym razem Unpub łączy siły z Pionkiem.

Oba konwenty odbędą się na hali MOSiR w Zabrzu przy ul. Matejki 6 . Pionek – najstarszy konwent poświęcony grom planszowym w Polsce zaliczy 25 urodziny. Kiedy dokładnie? Konwent ruszy w sobotę 12 grudnia 2015 r. Natomiast Unpub odbędzie się w niedzielę. Zaczynamy o 11.00 prelekcją Ignacego Trzewiczka, która odbędzie się w osobnej sali. Prelekcja potrwa około godziny, potem ruszamy do stołów, dzielimy się na zespoły i gramy. Idea jest prosta i sprawdzona na poprzednich edycjach Unpubu – zagrasz w czyjś prototyp, potem zagracie w Twój. A w międzyczasie dyskusje, rady, pomysły, wymiany poglądów.

Dla niezorientowanych w temacie – jeśli masz w szufladzie prototyp gry planszowej i nie wiesz co dalej, odkurz projekt i przyjedź. Będziesz mógł zaprezentować grę i znajdą się osoby, które usiądą, zagrają i podzielą się opiniami o Twojej pracy, pod warunkiem, że też poświęcisz czas cudzym projektom.

Nie prowadzimy zapisów, po prostu przyjedźcie i weźcie udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.